Inhoud:

De Van der Zee Stichting heeft opnieuw een Startersbonus van € 1000 uitgereikt.

De Van der Zee Stichting heeft opnieuw een Startersbonus van € 1000 uitgereikt. Deze keer aan MAX Recruitment uit ‘t Harde. Met de bonus kunnen de kersverse ondernemers, Gerhard en Ilona Veringa, een vliegende start maken met hun bedrijf. “Bij MAX Recruitment geloven we in het matchen van talent als de ultieme uitdaging. Ons doel is om bedrijven en professionals samen te brengen voor duurzame groei en succes”, aldus Gerhard. “Met deze bonus kunnen wij onze startkosten financieren, zoals de Kamer van Koophandel-kosten, kantoorinrichting en marketingkosten als het ontwikkelen van een logo, website en raambestickering van ons kantoor op het winkelcentrum van ‘t Harde. We zijn er heel blij mee!”

“Bij MAX Recruitment geloven we in het matchen van talent als de ultieme uitdaging. Ons doel is om bedrijven en professionals samen te brengen voor duurzame groei en succes”

Ondersteunen van beginnende ondernemers

Jan Ras, bestuurslid van de Van der Zee Stichting, benadrukt het belang van het ondersteunen van beginnende ondernemers in de regio. “Het is belangrijk om de groei en ontwikkeling van lokale bedrijven te stimuleren. De Van der Zee Stichting doet dat onder andere door huursubsidie te verstrekken aan starters gedurende de eerste twee jaar van hun verblijf in onze bedrijfsverzamelgebouwen, in Wapenveld, Wezep en ’t Harde. Maar we wilden meer doen en hebben besloten tot het verstrekken van tien Startersbonussen van € 1000 in 2024. We hebben al cheques uitgedeeld in Wezep en Epe. Mooi dat we deze cheque in ‘t Harde kunnen uitreiken.”

Lees ook